Kampoversikt

Dato Dag Tid Hjemmelag Bortelag Sted Serie
10 desember
lørdag 16:30 Sandefjord Penguins Drammen River Rats Bugården Ishall Veteran
11 desember
søndag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Comet Halden, Ishockeyklubben Bugårdsparken U13 Sharks Runde 9
12 desember
mandag 08:00 U10 Turnering Sandefjord Penguins Tønsberg Ishall U10 Maple Leafs
18 desember
søndag 14:30 Ullensaker Issportklubb Sandefjord Ishockeyklubb Jessheim is- og flerbrukshall U12 Wild Runde 6
04 januar
onsdag 19:00 Tønsberg og Omegn Ishockeyklubb Bredde Sandefjord Ishockeyklubb Tønsberg Ishall U13 Sharks Runde 12
07 januar
lørdag 10:30 Ringerike Ishockeyklubb Sandefjord Ishockeyklubb Schjongshallen U13 Sharks Runde 11
07 januar
lørdag 13:30 Ringerike Ishockeyklubb Sandefjord Ishockeyklubb Schjongshallen U13 Sharks Runde 18
14 januar
lørdag 08:00 U10 Turnering Sandefjord Penguins Bugården Ishall U10 Maple Leafs
15 januar
søndag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Comet Halden, Ishockeyklubben Bugårdsparken U12 Wild Runde 7
21 januar
lørdag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Kråkene, IL - Ishockey Bugårdsparken U13 Sharks Runde 13
22 januar
søndag 12:00 Gjøvik Hockey Sandefjord Ishockeyklubb Gjøvik olympiske fjellhall U13 Sharks Runde 14
28 januar
lørdag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Tønsberg og Omegn Ishockeyklubb Bugårdsparken U12 Wild Runde 8
29 januar
søndag 12:30 Ullensaker Issportklubb Sandefjord Ishockeyklubb Jessheim is- og flerbrukshall U12 Wild Runde 9
04 februar
lørdag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Kongsberg IF Bugårdsparken U13 Sharks Runde 15
05 februar
søndag 14:00 Comet Halden, Ishockeyklubben Sandefjord Ishockeyklubb Halden Ishall U13 Sharks Runde 16
12 februar
søndag 14:30 Ski IL Ishockey Sandefjord Ishockeyklubb Ski Ishall U12 Wild Runde 10
12 februar
søndag 08:00 U10 Turnering Sandefjord Penguins Holmen Ishall U10 Maple Leafs
26 februar
søndag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Skedsmo IK - U12 Bugårdsparken U12 Wild Runde 11
04 mars
lørdag 14:00 Kråkene, IL - Ishockey Sandefjord Ishockeyklubb Ishall i Moss U13 Sharks Runde 20
05 mars
søndag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Tønsberg og Omegn Ishockeyklubb Bredde Bugårdsparken U13 Sharks Runde 19
05 mars
søndag 10:30 Skedsmo Ishockeyklubb Sandefjord Ishockeyklubb Skedsmo Ishall U12 Wild Runde 12
12 mars
søndag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Ullensaker Issportklubb Bugårdsparken U12 Wild Runde 13
19 mars
søndag 16:15 Sandefjord Ishockeyklubb Gjøvik Hockey Bugårdsparken U13 Sharks Runde 21
26 mars
søndag 16:00 Comet Halden, Ishockeyklubben Sandefjord Ishockeyklubb Halden Ishall U12 Wild Runde 14